Stypendia na letnie kursy języka niemieckiego

Szanowni Studenci,

Stypendia są kierowane do studentek i studentów po 1. roku studiów i obejmują 3-4 tygodniowy wyjazd oraz kurs języka niemieckiego na niemieckiej uczelni w miesiącach wakacyjnych. W ramach kursu przewidziane są nie tylko zajęcia językowe na uczelni, ale również bogaty program zajęć i aktywności poza murami uniwersyteckimi. Udział w kursie jest świetną okazją dla osób, które chciałyby doświadczyć życia studenckiego w Niemczech, poszerzyć horyzonty oraz znacznie poprawić swoje umiejętności językowe.

Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej Letnie kursy językowe w Niemczech dla studentów – DAAD Polska

Zapraszamy również do wzięcia udziału w jednym z naszych spotkań informacyjnych online, planowanych na:

9 listopada, godz 16:30 (czwartek)
22 listopada, godz. 16:30 (środa)

Linki do spotkań: Stypendium na letni kurs języka niemieckiego w Niemczech – DAAD Polska

Link do wydarzenia na Facebook’u (9 listopada): (8) Stypendium DAAD na letnie kursy jęz. niemieckiego w Niemczech. Spotkanie informacyjne | Facebook

Serdecznie zachęcamy do aplikacji!

Paulina Szmurło Koordynatorka Programów Stypendialnych i Współpracy z byłymi Stypendystami Beauftragte für Stipendienprogramme und Alumniarbeit DAAD | Niemiecka Centrala Wymiany Akademickiej
DAAD | Deutscher Akademischer Austauschdienst
Przedstawicielstwo w Warszawie | Außenstelle Warschau