Letnia Akademia Rozwoju

Biuro Karier UKSW w wakacje nie zwalnia tempa!

Zapraszamy wszystkich studentów UKSW do uczestnictwa w Letniej Akademii Rozwoju organizowanej przez Biuro Karier!

Czeka na Was 5 niezwykłych spotkań online z ekspertami rynku usług rozwojowych, z którymi wypłyniecie na szerokie wody samodoskonalenia, znacząco podniesiecie swoje kompetencje oraz odkryjecie drzemiący w Was potencjał.

Możecie uczestniczyć we wszystkich 5 spotkaniach lub zapisać się na te, które najbardziej Was interesują.

Zachęcamy do uczestnictwa we wszystkich spotkaniach, gdyż przygotowaliśmy na zakończenie Letniej Akademii Rozwoju wspaniałe nagrody – możliwość przejścia indywidualnej sesji coachingowej (online) w oparciu o model zarządzania własnym potencjałem oraz dla osób, które aktywnie będą uczestniczyć w co najmniej 4 spotkaniach, otrzymanie testu behawioralnego Belbin określającego rolę, jaką pełni się w zespole, o wartości rynkowej 1200 zł!

Zgłoszenia przyjmujemy do 6 lipca do godziny 20:00 – ZAPISZ SIĘ

Po zapisie, otrzymacie dostęp do dedykowanej grupy na MS Teams, gdzie będą zamieszczane wszystkie informacje organizacyjne oraz linki do spotkań.

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

H A R M O N O G R A M _ S P O T K A Ń

11 lipca (wtorek), godz, 18:00-20:00 (online)

Angielski jako przygoda i drzwi do pracy, którą sobie najpierw…dokładnie wyobraź

Gościem spotkania będzie Małgorzata Janik – obywatelka Polski i Kanady. Pełna pasji i odnosząca sukcesy lektorka języka angielskiego, specjalizująca się w znoszeniu bariery językowej, dla której zbudowała autorski model pracy z ograniczeniami mentalnymi.

Posiada umiejętność rozumienia i pomagania ludziom w różnych sytuacjach biznesowych, dzięki doświadczeniu zdobytemu w pracy dla globalnych organizacji z listy Fortune 500 w Kanadzie (Toronto) i  w Polsce (Gdańsk).

Więcej informacji o gościu

25 lipca 2023 (wtorek), godz. 18:00-20:00 (online)

Jak praktyka radości, wdzięczności i uważności może wpłynąć na Twoją skuteczność w życiu osobistym i zawodowym.

Spotkanie poprowadzi Agnieszka Jabłońska – doradca zawodowy w Biurze Karier UKSW. Jest trenerem osobowości we współtworzonym przez siebie warszawskim ośrodku rozwojowym Owocne Miejsce. Współpracuje również na stałe z klientami korporacyjnymi w zakresie warsztatów rozwojowym dla kadry menadżerskiej, rozwija młode talenty, realizuje projekty outplacementowe i rekrutacyjne. Jest certyfikowanym przez PwC coachem businessu, life coachem i coachem kryzysowym. Jej pasją jest psychologia motywacji oraz psychologia pozytywna. Uwielbia towarzyszyć innym w odkrywaniu ich potencjału i wykorzystywaniu go do realizacji projektów, które szukają odważnych i chcących poznać samych siebie.

Więcej informacji o prowadzącej

8 sierpnia 2023 (wtorek), godz. 18:00-20:00 (online)

Jak po prawie pójść na lewo, czyli alternatywne ścieżki kariery.

Gościem spotkania będzie Ewelina Tatar – absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UKSW na kierunku prawo. Skuteczny strateg sprzedaży w dziedzinie technologii prawnych, której pasją jest umożliwianie rozwijającym się firmom, skalowania i wydajniejszego działania poprzez łączenie ich z wysokiej jakości rozwiązaniami z zakresu technologii prawnych. W swojej karierze pracowała w wielu branżach z małymi, średnimi i korporacyjnymi klientami. Zaangażowana nie tylko we własny rozwój, ale również w sukces i rozwój swojego zespołu.

Więcej informacji o gościu

22 sierpnia 2023 (wtorek), godz. 18:00-20:00 (online)

Jak zważyłbyś samolot bez użycia wagi? Dlaczego piłka tenisowa pokryta jest meszkiem? ulubione pytania rekruterów i autoprezentacja na rozmowach kwalifikacyjnych.

Spotkanie poprowadzi Magdalena Sobolewska – doradca zawodowy w Biurze Karier UKSW. Posiada 12-letni staż pracy w zawodzie. Od początku związana ze środowiskiem osób poszukujących zatrudnienia. prowadząc warsztaty rozwoju umiejętności miękkich, warsztaty aktywnego poszukiwania pracy, a także konsultacje indywidualne. Certyfikowany trener badania ról zespołowych.

Więcej informacji o prowadzącej

7 września 2023 (czwartek), godz. 18:00-20:00 (online)

Jak zdobyć Mount Everest swojego rozwoju, czyli o odwadze do realizacji celów.

Gościem spotkania będzie Agata Spała – Zakrzewska, która na co dzień pomaga w zatrudnianiu osób z niepełnosprawnościami tak, aby proces był efektywny i przynosił wielowymiarowe korzyści. Prowadzi szkolenia dla kadr, zachęcające do współpracy z osobami z niepełnosprawnością oraz niwelujące obawy poprzez praktyczne wskazówki, jak zarządzać zespołem różnorodnym, kierując się savoir vivre wobec osób z różnym rodzajem niepełnosprawności.

11 września – 29 września – indywidualne sesje coachingowe

Terminy realizacji sesji ze studentami biorącymi udział w Letniej Akademii Rozwoju będą ustalane indywidualnie z zainteresowanymi.

5 października (czwartek), godz. 10:00-12:00 (stacjonarnie, Kampus Wóycickiego)

Podsumowanie Letniej Akademii Rozwoju. Uroczyste wręczenie dyplomów.

07 lutego 2023