Przeniesienie osiągnięć studenta

UWAGA!

Przeniesienie osiągnięć z języka nowożytnego z innej uczelni bądź kierunku dokonywane jest na WYDZIAŁACH! Dokumenty prosimy składać w macierzystym dziekanacie.

W sekretariacie SJO należy składać TYLKO podania o przeniesienie osiągnięć z języka na podstawie certyfikatu. Do podania należy dołączyć ksero certyfikatu oraz posiadać oryginał do wglądu.

Wykaz certyfikatów potwierdzających znajomość nowożytnego języka obcego - załącznik numer 1 do rozporządzenia.

Rozporządzenie - załącznik nr 1 (wykaz certyfikatów). Kliknij tutaj.

Jak pobrać kartę przebiegu studiów z USOSweb? Kliknij i pobierz.

Zgłoszenie:

1. Informacje kontaktowe

Wpisz nazwę kierunku, rok studiów oraz stopień.

Wielokrotność wyboru np. zaliczyłeś 90 godzin w SJO a chcesz przepisać ostatni semestr z egzaminem z innej uczelni.
Zaznaczasz: 30 godzin oraz egzamin B2.
Jeżeli masz zaliczone 120 godzin bez egzaminu B2 - zapis na egzamin w sekretariacie SJO.

CERTYFIKAT ZALICZA 120 GODZIN+EGZAMIN B2 (zaliczyłeś 1 rok lektoratu w SJO - zaznaczasz: 60 godzin + egzamin B2)

Proszę wpisać kolejno uzyskane oceny od I semestru - w zależności od przepisywanego semestru ORAZ poziom np.
I-3-B1,II-4-B1
lub III-5-B2,IV-5-B2
lub egzamin-4-C1
lub IV-3-C1
*w przypadku certyfikatu: ocena z certyfikatu wraz z datą uzyskania

Studenci, którzy zrealizowali lektorat na UKSW i chcą go uznać na inny kierunek, mają możliwość dodania karty przebiegu studiów w pdf.
Pozostali obowiązkowo przynoszą dokumenty (oryginał do wglądu + ksero).

Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.