Sesja egzaminacyjna

Egzamin centralny z języka obcego nowożytnego - 29.01.2019 r.

Szanowni Studenci,

Informujemy o możliwości zdawania egzaminu końcowego z języka obcego nowożytnego w sesji zimowej 2018/2019.

Egzamin centralny odbędzie się 29 stycznia 2019, o godz. 10.00 (pisemny i ustny) - kampus Wóycickiego, bud. 15, sala 1556.

Na egzamin mogą zapisywać się jedynie studenci studiów stacjonarnych, którzy zaliczyli 4 semestry lektoratu.

Obowiązkowa rejestracja na egzamin odbywa się w Sekretariacie SJO (do dn. 20.12.2018).

....................................................................................................................................

Przypominamy, że zaliczenie semestru odbywa się zawsze na ostatnich zajęciach lub w innym wyznaczonym terminie przez lektora (w trakcie semestru).